На Тернопіллі підбирають керівників для двох райвідділів внутрішніх справ

P1210002-nУправління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника Чортківського та Підгаєцького райвідділів внутрішніх справ.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 17 липня.

Читайте також. Загиблих у літаку Малазійських авіаліній тернопільські депутати пом’янули хвилиною мовчання (Відео)

Отже, кандидати на посаду начальника Чортківського районного відділу внутрішніх справ:

– пiдполковник мiлiцiї Свинарчук Андрiй Степанович

Народився 17 липня 1978 року у селі Переходи Чорткiвського району. За фахом юрист, закінчив Прикарпатську філію Національної академії вунтрішніх справ та Тернопільський національний економічний університет. В ОВС з 1995 року. Пройшов шлях від оперуповноваженого карного розшуку до начальника сектору  карного розшуку Чорткiвського райвідділу внутрішніх справ. З 2012 року  заступник начальника районного вiддiлу-начальник кpимiнальної мiлiцiї Чорткiвського районного вiддiлу міліції.

– пiдполковник мiлiцiї Коваль Василь Петрович

Народився 27 квiтня 1973 року в селі Чорнокiнцi Чорткiвський району. Освіта вища, закінчив Державний унiверситет Львiвська полiтехнiка та Тернопільський  національний економічний університет. В органах внутрішніх справ з 1997 року. Службу в міліції розпочав з карного розшуку. Тривалий час працював у службі дільничних інспекторів міліції.  На даний час працює на посаді старшого інспектора з особливих доручень відділу iнспекцiї з особового складу управлiння кадрового забезпечення обласного управління  міліції.

– пiдполковник мiлiцiї Юрчак Валентин Михайлович

Народився 18 тpавня 1973 року в смт Шумськ. За фахом юрист, закінчив Тернопiльський нацiональний економiчний університет. В ОВС з 1996 року. Пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю Чорткiвського районного вiддiлу міліції. З 2006 року – заступник начальника районного вiддiлу-начальник мiлiцiї гpомадської безпеки Чорткiвського РВ.

Читайте також. У Тернополі російські товари обов’язково виділятимуть – прапорцями або окремими полицями (Відео)

Кандидати на посаду начальника Підгаєцького районного відділу внутрішніх справ:

– майор мiлiцiї Профецький Iван Гiлярович

Народився 19 сiчня 1979 року в селі Угринiв Пiдгаєцького району. Освіта вища, в 2007 році закінчив Нацiональну академiю внутрiшнiх справ. В ОВС з 2003 року. Працював на посадах оперуповноваженого державної служби боротьби з економічними злочинами, старшого  інспектора патрульної служби Підгаєцького районного відділу  міліції. З 2008 року – начальник штабу Пiдгаєцького РВ.

– майор мiлiцiї Кунька Юрiй Григорович

Народився 29 липня 1984 року в селі Литвинiв Пiдгаєцького району. У 2004 році закінчив Львiвський державний унiверситет внутрiшнiх справ. В ОВС з 2001 року. Працював у Підгаєцьому райвідділі міліції: оперуповноваженим кримінальної міліції у справах неповнолітніх, оперуповноваженим карного розшуку, а згодом начальником сектору карного розшуку. З лютого 2014 року заступник  начальника районного вiддiлу-начальник кpимiнальної мiлiцiї Козiвського районного вiддiлу внутрішніх справ.