На Тернопіллі переселенців цікавлять роз’яснення з питань соціального характеру (Фото)

indexМіжвідомчий координаційний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції діє у Тернопільській області.

Його роботу координує обласне Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, повідомили на сайті управління.

Читайте також. Чи є ваше прізвище у списках виборців – з’ясуйте завчасно, просять тернополян (Відео)

На Тернопільщині зареєстрували 1484 вимушених переселенців (дані – 30 вересня). Із них 249 – з АР Крим і 1235 – з місць проведення АТО. Близько 400 з них уже звернулись по консультативну допомогу до Управління ДСНС. Там кваліфіковані фахівці завжди готові надати допомогу громадянам. Консультації надають як під час особистого прийому, так і під час дзвінків на номери «гарячої лінії».

index3Переважно люди звертаються за роз’ясненнями з питань соціального характеру. Передусім їх турбують питання переселення, отримання тимчасового житла та облаштування на новому місці, питання працевлаштування та пенсійного забезпечення. Також, за потреби, охочі можуть отримати психологічну консультацію та підтримку від психологів Управління.

Читайте також. На Тернопіллі – вже 1424 переселенці зі сходу України та Криму

Рятувальники докладають усіх зусиль, аби люди, які вимушено поїхали зі своїх домівок, не залишалися сам на сам із проблемами. Рятувальники вживають заходів, для того, аби на Тернопільщині переселенцям було затишно і комфортно.

Софія Левицька