На Тернопіллі оголосили конкурс – “Таланти багатодітної родини”

конкурсУ щорічному обласному конкурсі “Таланти багатодітної родини” можуть взяти участь діти віком від 9 до 16 років з багатодітних і малозабезпечиних родин Тернополя та Тернопільської області.

Читайте також. Твори Ярослава Омеляна – в експозиції Тернопільської бібліотеки для молоді (Відео)

Ініціювали конкурс Тернопільська обласна організація Всеукраїнського Союзу Жінок-трудівниць “За майбутнє України” спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації в рамках загальнодержавної програми “Україна багатодітна: небайдужий погляд”, повідомляє сайт ОДА.

Читайте також. Справжню екзотику тернополяни можуть побачити на виставці “Джунглі парк” (Відео)

ХІ обласний конкурс відбудеться 23 лютого 2014 року за адресою: Тернопіль, вул. Паращука, 4 (музичне училище ім. С.Крушельницької). Початок – об 11 годині.

Читайте також. На Тернопіллі вже діє перша жіноча сотня у складі Народної самооборони (Відео)

Учасники виборюватимуть перемогу у восьми номінаціях: вокал, патріотична пісня, хореографія, музика, розмовний жанр, оригінальний жанр, образотворче та прикладне мистецтво. Переможці конкурсу отримають безкоштовні путівки в МДЦ “Артек”, де візьмуть участь в заключному турі конкурсу.

Довідково. Зареєструватися у конкурсі можна в обласній організації Союзу жінок-трудівниць (Тернопіль, вул. Шептицького, 4б, тел. 067-380-85-12) або в управлінні у справах сім’ї та молоді ОДА (Тернопіль вул. Грушевського 8, каб. 554, тел. 52-31-84).