На Тернопіллі місцевих підприємців проситимуть фінансувати футбольні команди

маринПитання впровадження “Програми розвитку футболу в області на 2015-2020 роки” у всіх районах Тернопільщини та розвитку молодіжного і юнацького футболу в області йшлося сьогодні, 11 березня. в ОДА.

Робоча зустріч відбулася між виконувачем обов’язків заступника голови Тернопільської обладміністрації Іваном Бабійчуком і головою Тернопільської обласної федерації футболу Володимиром Мариновським. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопілля: на розвиток олімпійського руху витратять 1 млн 648 тис. грн (Відео)

Зокрема, за словами Володимира Мариновського, Програма вже впроваджена та в її рамках виділені кошти у Бережанському, Підволочиському, Заліщицькому, Кременецькому, Теребовлянському та Тернопільському районах.

- Завданням федерації спільно з облдержадміністрацією є впровадження Програми та виділення коштів у тих районах, де цього ще не зроблено, - наголосив пан Мариновський. - Адже це дасть можливість районним командам взяти участь у чемпіонаті області з футболу. Разом із тим, маємо розуміти, що в тих умовах, що зараз перебуває держава, потрібно шукати й альтернативні шляхи фінансування районних команд і залучення коштів від місцевих підприємців.

Читайте також. Футбол по-тернопільськи: у фіналі перемогли аграрії із Товстолуга — 4:0 (Фото)

Також Іван Бабійчук наголосив на важливості розвитку дитячого і юнацького футболу та організації футбольних турнірів на рівні загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема під час оздоровчого періоду влітку 2015 року.

- Незважаючи на ситуацію в державі, маємо дбати про розвиток спорту в області та підготовку молодих спортсменів, - наголосив Іван Бабійчук. – Футбол, який є одним з найпопулярніших видів спорту, повинен мати підтримку від керівництва області. Тому ми всіляко сприятимемо, щоби цей вид спорту був на належному рівні.

Софія Левицька