На Тернопіллі місцеві громади отримали 1,36 мільйона гривень орендної плати за земельні ділянки

1На Тернопільщині за підсумками аукціонів розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 358,43 тис. грн до 1,36 млн грн. Кошти отримуватимуть бюджети місцевих громад Тернопільської області.

В області з початку року продано права оренди 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. З початку 2019 року відбулися 18 електронних земельних аукціонів, організовані Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

Читайте також: На Тернопіллі 25,7 тисячі громадян замовили витяг з Держземкадастру через Інтернет

Інвестори придбали права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 453,8904 га — на території Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Лановецького, Монастириського та Шумського районів Тернопільської області.

Найбільше ділянок передано в оренду через проведення електронних земельних аукціонів на території Бучацького району Тернопільської області.

Максимальну ціну за оренду земельної ділянки отримала Устя-Зеленська  сільська рада Монастириського району області площею 6,5675. Ставка річної орендної плати під час торгів збільшилася від 2,05 тис. грн до 52,91 тис. грн. Інвестор щорічно сплачуватиме до місцевого бюджету 206,83% від нормативної грошової оцінки.

Галина СТЕЦЬКО.