На Тернопіллі міліція продовжує нести службу з охорони дільниць

10542856_822285594478583_8021589630687831048_n-nТернопільські правоохоронці вдячні жителям області за взаєморозуміння, пильність і співпрацю під час проведення виборів 26 жовтня.

Станом на 20 годину всі 1183 виборчих дільниці, що працюють на території області, завершили свою роботу вчасно, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Тернопілля: вдома голосували лише 3,3% виборців, на списки ніхто не скаржився

Загалом під час проведення волевиявлення до органів внутрішніх справ області надійшло 16 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом. За усіма фактами міліціонери провели перевірки. Частина із них – не підтвердилася.

Суттєвих порушень виборчого законодавства, які вплинули б на волевиявлення наших краян, правоохоронці не зафіксували. Загалом можна констатувати, що позачергові парламентські вибори пройшли спокійно. Порушень громадського порядку на виборчих дільницях не допустили.

Читайте також. Новації виборів-2014 на Тернопіллі: веб-камери, брак інформації і… бюлетенів

Скарг від спостерігачів, громадських організацій, Комітету виборців, громадської мережі "ОПОРА", голів, їхніх заступників і членів ОВК та ДВК до правоохоронців не надходило.

Працівники міліції продовжують нести службу з охорони виборчих дільниць, де тривають  підрахунки голосів виборців. Після завершення правоохоронці забезпечать охорону виборчої документації під час її транспортування та здачі до окружних виборчих комісій.

Софія Левицька