На Тернопіллі лісничі провели огляд-конкурс лісництв (Фото)

Щоб підтримати творчу ініціативу працівників підприємства, що спрямована на збереження, розширення і відтворення лісових багатств та високої ефективності кінцевих результатів лісогосподарської діяльності у ДП «Кременецьке лісове господарство» відбувся традиційний огляд-конкурс лісництв по питаннях відтворення лісів, благоустрою садиб-лісництв та оформлення державного лісового фонду.

Одним з основних завдань лісівників є відновлення та вирощування високопродуктивних лісів. Для вирощування лісів потрібно високоякісне насіння та добрий садивний матеріал з покращеними генетичними властивостями, повідомляють у пресслужбі ДП «Кременецьке лісове господарство».

Під керівництвом т.в.о. директора лісгоспу П. М. Штиника , т.в.о. головного лісничого С. С. Колінчука , провідного інженера з лісових культур П. О. Соломона провели огляд загального стану лісництв (благоустрій територій, стан контори), стан посадкового матеріалу в розсадниках і коробах.

При огляді об’єктів відбувалася жвава дискусія та обговорення побачених результатів праці. Лісничі обмінялися своїм досвідом у вирощуванні садивного матеріалу, застосування засобів захисту, стимуляторів росту, впровадження механізації по догляду за посівами.

Добрі успіхи у вирощуванні садивного матеріалу показали усі лісництва.

Підбиваючи підсумки огляду т.в.о. директора лісгоспу Павло Штиник. відмітив високий рівень у вирощуванні садивного матеріалу, відношенні працівників до своєї роботи, а також наголосив на впровадженні нових технологій, застосування техніки, засобів захисту рослин та культурі виробництва.

Після підведення підсумків призові місця здобули:

I місце – Суразьке лісництво; лісничий Володимир Ладан;

II місце – Підлісецьке лісництво, лісничий Ігор Романишин;

III місце – Вишнівецьке лісництво, лісничий Андрій Горохівський.