На Тернопіллі кожен депутат має 12 тисяч на допомогу незахищеним, голови облради та ОДА – по 150

Василь Хомінець має 150 тис. грн на допомогу потребуючим
Василь Хомінець має 150 тис. грн на допомогу потребуючим

Шосте пленарне засідання 51 сесії сьогодні, 10 лютого, депутати вирішили завершити близько 17 год.

У вівторок депутати прийняли більше 20 рішень. Загалом під час 51 сесії вже проголосували більше 100 різних пунктів порядку денного.

Читайте також. Роботу Тернопільської психоневрологічної лікарні визнали задовільною

Коли депутати зберуться наступного разу, сайт обласної ради наразі не повідомляє. Оголошення, вочевидь, зроблять пізніше.

До слова, серед питань, які ухвалили депутати – “Про зміни та доповнення до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення “Турбота” на 2011-2015 роки”.

Зокрема, текст тепер має такий вигляд: “Порядок та умови надання разової грошової допомоги з фонду Тернопільської обласної ради на 2014-2015 роки” (цитуємо документ):

  1. Загальні положення

Разова грошова допомога (далі – допомога) може надаватися фізичним особам, які постійно проживають на території Тернопільської області, перебувають у складному матеріальному становищі внаслідок стихійного лиха, нещасного випадку, важкого захворювання, інших ускладнюючих обставин,  а  також  мобілізованим особам та їх сім’ям, учасникам  антитерористичної операції, сім’ям загиблих (померлих) та поранених, смерть, поранення, захворювання яких пов’язані з виконанням завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, безпосередньою участю в антитерористичній операції, які постійно проживають на території Тернопільської області.

Читайте також. Так звані «ДНР» і «ЛНР» — терористи, а Росія — агресор, переконані депутати у Тернополі

Допомога може надаватися не більше одного разу на рік одному і тому ж отримувачу.

2. Порядок надання допомоги фізичним особам, які постійно проживають на території Тернопільської області, перебувають:
– у складному матеріальному становищі внаслідок стихійного лиха, нещасного випадку, важкого захворювання,
– інших ускладнюючих обставин

2.1. Загальна сума коштів для надання допомоги передбачена Тернопільською обласною радою в обласному бюджеті з розрахунку 12 000 гривень на рік на одного депутата Тернопільської обласної ради, крім голови Тернопільської обласної ради, а також по 150 000 грн  – голові Тернопільської обладміністрації та голові Тернопільської облради.

2.2. Допомога може надаватися на підставі звернення депутата Тернопільської обласної ради, голови Тернопільської обласної державної адміністрації та звернень громадян, які надходять для розгляду голові Тернопільської обласної ради щомісячно у розмірі, що не перевищує обсягу видатків згідно з розписом обласного бюджету (взірець згідно з додатком 1).

Читайте також. Тернопільська міськрада вигнала п’ятьох екс-регіоналів — 33 «за»

2.3. До звернення депутата Тернопільської обласної ради, голови Тернопільської обласної державної адміністрації та звернень громадян до голови Тернопільської облради додають такі документи:

– заява громадянина на ім’я депутата Тернопільської обласної ради, голови Тернопільської обласної державної адміністрації, голови Тернопільської обласної ради  про надання допомоги зі згодою на обробку та використання персональних даних;

– копія паспорта громадянина України (сторінки, де вказано прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, серія і номер паспорта, коли і ким виданий, місце реєстрації);

– акт обстеження матеріально-побутових умов (взірець згідно з додатком 3) або довідка відповідних установ (лікувальний заклад, пожежна частина, міліція тощо), які засвідчують необхідність надання допомоги, виданих у поточному році;

– копія довідки ідентифікаційного номера або копія відмітки у паспорті про його відсутність;

– реквізити банківської установи та особовий рахунок отримувача (за умови наявності)…”

Софія Левицька