На Тернопіллі – фестиваль духовної пісні “Один Бог, один народ, одна Україна! (Фото)

rayon2Фестиваль духовної пісні «Один Бог, один народ, одна Україна» відбувся на Підгаєччині.

Читайте також. Фестиваль “Файне місто” об’єднає Україну і допоможе батальйону “Тернопіль”

Голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк взяв участь у заході, який провели на Кам’яній горі, що біля села Завалів Підгаєцького району. Про це повідомив сайт ОДА.

Нагадаємо, фестиваль  започаткували у 2006 році з ініціативи місцевого духовенства православної та греко-католицької церков з метою пропагування української духовної та народної пісні, відкриття нових імен виконавців, розвитку культурного життя району та області.

Читайте також. Бережани: фестиваль “Рурисько” відмінили, бо так захотіли депутати райради

– Споконвіків вороги зазіхали на українську землю, нелегка боротьба триває і зараз, – зазначив очільник краю під час урочистого відкриття фесту. – Однак наші військові, які потребують не тільки матеріальної допомоги, а насамперед нашої молитви. Тому сьогоднішній фестиваль – це наш спільний внесок у боротьбу за незалежність нашого народу.

Олег Сиротюк подякував організаторам та учасникам заходу та запевнив, що це – поштовх для духовного зростання та примноження пісенної спадщини нашого народу.

Читайте також. Студенти у Тернополі вважають: Україні потрібно пройти унікальний шлях до успіху (Фото)

Щороку у фестивалі беруть участь 30-40 хорових і вокальних колективів з різних районів області, а також гості з інших областей. Однак через нинішню суспільно-політичну ситуацію в державі цього року формат заходу змінили. Участь у ньому взяли лише творчі колективи з Підгаєччини, які дарували присутнім літургійні твори, народні пісні та твори наших композиторів.