На Тернопіллі діти під час канікул вживали спиртне та хуліганили

канікулиАж 170 адміністративних протоколів, 116 з яких – на дорослих за неналежне виконання своїх обов’язків, склали міліціонери буквально за два останні тижні.

Про це 16 січня повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Олена Підгрушна і ще 28 спортсменів – найкращі на Тернопільщині у 2013 році (Фото, Відео)

Нагадаємо, профілактичну операцію «Канікули» співробітники кримінальної міліції у справах дітей Тернопільщини проводили у період усіх зимових свят, коли школярі були на вакаціях. Після тривалого зимового відпочинку діти вже повернулися до навчання. Проте, як свідчить міліцейська статистика, не всі школярі з користю проводили дозвілля. Тож під час операції «Канікули» до адмінвідповідальності притягнули понад 50 неповнолітніх, за неналежне виконання батьківських обов’язків – 70 чоловік, розповіли у секторі КМСД обласного управління внутрішніх справ.

Серед правопорушень, які найчастіше чинили неповнолітні – розпивання спиртного та паління цигарок у громадських місцях, а також – дрібне хуліганство.  Доведеться понести відповідальність і дорослим, які нехтували своїми обов’язками щодо догляду за дітьми. Зокрема, правоохоронці склали 28 адмінпротоколів за доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння, 15 – за фактами продажу школярам алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

– Є й позитив, – наголошують у міліції, – від початку року в області жодна дитина не потерпіла від злочину та не стала жертвою нещасного випадку.

Читайте також. Навколо портрета Януковича на Тернопіллі розгортається майже детектив (Відео, Фото)