На Тернопіллі депутати планують внести зміни у бюджет-2015

радаУже 52 сесія Тернопільської обласної ради розпочнеться 9 квітня о 10 год. у залі засідань.

Про це повідомив сайт обласної ради.

Читайте також. Голова Тернопільської облради обіцяє обмежити собі зарплату, але на скільки — не уточнює

Таке рішення прийняли члени президії найвищого представницького органу Тернопілля, засідання якої провів нещодавно очільник облради Василь Хомінець.

Також учасники заходу обговорили проект порядку денного наступної сесії. До уваги депутатського корпусу запропонують майже 40 питань, у тому числі – “Про зміни у складі окремих постійних комісій Тернопільської обласної ради п’ятого скликання, обраної на позачергових виборах 15 березня 2009 р.”, “Про внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік”, “Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2014 рік” тощо.

Довідково. Фактично, ще рік тому – 19 березня 2014 р. облрада перестала бути легітимною – закінчився 5 рік її діяльності, хоча закон і не забороняє депутатам працювати до нових виборів. “Лихоманить” цей склад ради від самого часу дочасних перевиборів, ініційованих тодішнім головою ОДА Юрієм Чижмарем – нині нардепом від Радикальної партії Олега Ляшка.

Втім, це заважає працювати органу представницької влади лише час від часу. Рішення ухвалювати їй вдається. Останнім часом кворуму бракує у залі через те, що представники військкомату роблять сюрпризи депутатам – приносять їм повістки просто у залу засідань.

Софія Левицька