На Тернопіллі – 67 кримінальних проваджень за фактами крадіжок авто

indexВ Україні проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Автомобіль”, повідомив сайт управління Державтоінспекції УМВС України в Тернопільській області.

Із метою покращання оперативної обстановки на території області, посилення протидії злочинам, пов’язаних із незаконним заволодінням транспортними засобами, удосконалення роботи з розкриття таких злочинів і розшуку злочинців на території нашої області, як і по всій Україні, з 3 до 16 грудня проводять особливі оперативно-профілактичні заходи.

Читайте також. Тернополянина обікрав працівник, який помагав йому на будівництві

Так, протягом останніх років на території Тернопільщини почастішали випадки незаконних заволодінь транспортними засобами та крадіжок із них. Цьогоріч  в області відкрили 67 кримінальних проваджень за фактами крадіжок автомобілів, у минулому році – 28. За результатами проведення розшукових дій встановлено  підозрюваних у вчиненні лише 22 таких злочинів.

Однак безпека автомобіля, насамперед залежить від його власника. Щоб ваш автомобіль не став об’єктом злочинних посягань необхідно дотримуватися елементарних правил:

– не довіряйте ключі від автомобіля стороннім особам;
– залишаючи автомобіль навіть на короткий термін, вмикайте сигналізацію;
– не залишайте в автомобілі на видному місці цінні речі, забирайте їх з собою;
– для зберігання автомашини в нічний час користуйтеся гаражами та стоянками під охороною.

Читайте також. На Тернопіллі міліціонери перевірили банкомати на надійність

– Якщо ви потерпіли від автокрадіїв, негайно телефонуйте до правоохоронців, – радять ДАІвці. –  Ваше оперативне повідомлення допоможе розкрити злочин гарячими слідами.

Софія Левицька