На Тернопіль насунулась нова біда, з якою комунальники намагаються боротись

посипають дороги - КПЧергове випробування для комунальників Тернополя влаштувала погода.

Після рекордних снігопадів у листопаді тепер у місті сильна ожеледиця – від неї тернополяни страждають від вечора 2 лютого.

Міська влада каже, що робить все можливе, аби забезпечити роботу громадського транспорту, та в дворах житлових будинків ЖЕКи із льодом впоратись не можуть.

Комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі, посипати дороги та пішохідні ділянки протиожеледною сумішшю та вживати усіх заходів, щоб забезпечити нормальний прохід тернополян та проїзд транспорту.

«Вчора усі структури, відповідальні за прибирання міста (ОСББ, ЖЕКи та підприємства, які виграли тендер на прибирання міста), були попереджені, що очікується ожеледиця. Впродовж ночі у місті працювало 8 піскорозкидачів, які посипали траси 30% сумішшю солі та 6 машин посипало тротуари, – розповідає начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський. – Проте сильний дощ змивав усю суміш з тротуарів, тому не було результату від посипання. Роботи з посипання пішохідних та проїзних шляхів продовжили після припинення дощу вже зранку 3 лютого».

Олег Соколовський каже, що попри попередження дуже погано спрацювали балансоутримуючі організації, тобто ЖЕКи. Тому усе керівництво цих підприємств надає пояснення щодо неякісного прибирання прибудинкових територій.

Міська влада просить у тернополян вибачення за незручності та рекомендує перейти на так звану «зимову ходу» – робити короткі кроки, переносячи центр ваги наперед, а автомобілістів закликає бути обережними на дорозі.