На Театральному майдані усі охочі можуть пройти флюорографію безкоштовно

рентгенНа Театральному майдані Тернополя в рамках просвітницької акції всі охочі зможуть пройти безкоштовне флюорографічне обстеження органів грудної клітки на цифрових флюорографах сьогодні, 24 березня.

Триватиме акція з 10 до 15 години. Там відразу лікарі-методисти та фтизіатри надаватимуть консультації з питань профілактики та боротьби з туберкульозом, пропаганди здорового способу життя.

Читайте також. Епідемія грипу нас обминула: вже відновили навчання у школах Тернопілля

До слова, проводять таку масштабну просвітницьку акцію у Всесвітній день боротьби з туберкульозом в Тернополі уже десятий рік поспіль.

– Усі охочі отримають просвітницьку літературу з питань профілактики туберкульозу, – повідомили у прес-службі департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА.

Нагадаємо, цьогоріч Всесвітній і Всеукраїнський дні боротьби з туберкульозом проходять під гаслом “Охопити три мільйони: знайти, лікувати, вилікувати кожного!”.

Довідково. Щоб не захворіти на туберкульоз, необхідно своєчасно проходити флюорографічне обстеження органів грудної клітки та проводити щеплення від туберкульозу, повноцінно харчуватися, не мати шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя.

Софія Левицька