На “свинячий” грип, від якого українці помирають найчастіше, захворіли більше тисячі європейців

Фото - tsn.ua
Фото - tsn.ua

Із початку сезону захворюваності на грип та ГРВІ у Європі виявили понад тисячу випадків грипу A (H1N1), який в народі також називають "свинячим". Про це йдеться в офіційних матеріалах ВООЗ, повідомляє УНН.

"За період з початку щотижневого моніторингу (тиждень 40/ 2013) було зареєстровано 3888 позитивних на грип зразків, виділених з дозорних і недозорних джерел: 3546 - вірус грипу А і 342 - вірус грипу В. З субтипованих вірусів грипу типу А (всього 2466) 1199 визначені як A(H1N1)pdm09 та 1267 - як A(H3N2)", - зазначають у ВООЗ.

Нагадаємо, найчастіше українці помирають від "свинячого" грипу та "Вісконсіна".
Як повідомлялось раніше, за даними ВООЗ, найкращим захистом від грипу визнано вакцинацію. Щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому півмільйона смертей.

Читайте також. Понад 112 тисяч українців захворіли у перший тиждень 2014 року на грип і ГРВІ

Читайте також. Грипу і застуд стане більше, бо свята закінчилися, кажуть тернопільські медики (Відео)

У цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина).