На святкуванні 70-річчя одного з офіційних спонсорів «Опозиційної платформи – За життя» помітили голову СБУ й помічника президента (Відео)

Ще за президентства Кучми, Ющенка, коли політичні баталії між правлячою партією й опозицією привселюдно на телеефірах розгоралися мало не до бійок, окремі нардепи відкривали секрети політичної кухні, мовляв, після ефірів ті, що доходили до образ у суперечках на людях, дружно п’ють каву в барах і товаришують або ж родичаються.

й

Традиція не змінилася. У фільмі до 100 днів свого президентства, який вийшов на телеекрани 31 серпня, Володимир Зеленський анонсував «дуже гучну історію, яка дуже погано закінчиться» – щодо фінансування партії Медведчука «Опозиційна платформа – За життя», розповідають «Схеми». А вже за кілька днів новий голова СБУ Іван Баканов та помічник самого президента Зеленського  Сергій Шефір вітали із 70-річчям одного з ключових офіційних спонсорів політсили Медведчука Григорія Суркіса. При чому в компанії як «нових облич», так і представники «старої» влади. «Схеми» зафіксували, хто з нових і колишніх топ-політиків і чиновників вітали Суркіса із ювілеєм.

«Вивчав оперативну обстановку». Так голова СБУ Іван Баканов пояснив свою присутність на святкуванні ювілею соратника Медведчука, фігуранта антикорупційних розслідувань і надепа від «Опозиційної платформи – За життя» Григорія Саркиса, пише Радіо Свобода.

Привітати ювіляра приїхали як «нові обличчя» – наближені до Зеленського голова СБУ Баканов і перший помічник президента Шефір – так і «колишні»: три експрезиденти  – Кравчук, Кучма й Ющенко, три олігархи, ексголова СБУ і майже вся перша десятка партії Медведчука ОПЗЖ.