На Сумщині другий тиждень горять торфовища

фото: Управління ДСНС України в Сумській області

Займання торфовищ зафіксовано в Путивльському районі, що на Сумщині. Про це Суспільному повідомив співробітник пресслужби ДСНС в Сумській області Артем Ніколаєнко.

За його словами, перше повідомлення про горіння сухої трави неподалік села Волинцеве надійшло 3 жовтня. Тоді пожежники використали 8 т води для гасіння з дозаправленням від місцевої водонапірної вежі.

Наступні повідомлення були 5 та 6 жовтня, каже він.

“6 жовтня – також, у тому самому місці. Площа загоряння – до 15 га. Це – суха рослинність. Для ліквідації використали 28 т води з дозаправленням. Наразі там працюють місцеві пожежні команди”, – говорить він.

За його словами, вогонь локалізували, ліквідовують приховані осередки горіння. Рятувальники встановили, що причиною стало необережне поводження з вогнем.

За словами речника Нацполіції Сумщини Володимира Крупецьких, поліція не відкривала кримінальне провадження за фактом пожеж у Путивльському районі.

За інформацією сайту Путивльської райдержадміністрації, 8 жовтня там створено штаб для координації дій рятувальників, представників служб та активістів.

Згідно з інтернет-ресурсом SaveEcoBot, який показує дані про забруднення та забруднювачів довкілля на ранок 12 жовтня, на захід від села Волинцеве, було 7 осередків займання.