На Сумщині створили мобільні офіси, які надають послуги безпосередньо за місцем проживання громадян

фото із вільних джерел
фото із вільних джерел

Черговий виїзний «мобільний соціальний офіс»  працював у Шаповалівці, Соснівці, Тулушці, Попівці, що на Сумщині, пише сайт Конотопської РДА.

«Як показала практика, функціонування «мобільного соціального офісу», як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для людей отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань», – переконана заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шерудило.

Завдяки спеціалістам - головному  державному соціальному інспектору управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлані Денисенко,  спеціалісту  відділу призначення, перерахунку та виплати пенсії Конотопського об’єднаного управління ПФУ  Інні Шаповаленко  відвідувачі отримали повні кваліфіковані роз’яснення з різних нагальних питань.

Світлана Денисенко ознайомила присутніх з порядком призначення житлових субсидій на опалювальний сезон для відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг, змінами в законодавстві, порядком обчислення доходів при призначенні житлових субсидій, термінами призначення, порядком проведення перерахунків, призначенням житлових субсидій в окремих випадках. Нагадала присутнім у яких випадках одержувачі субсидії повинні повідомляти управління соціального захисту населення про обставини, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, а саме зміни у складі сім»ї, їх соціального статусу, джерел доходу, перелік одержуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис.грн.

Також людей ознайомили з порядком призначення та перерахунку пенсій, залученням  до реєстрації на веб-портал та добровільного пенсійного страхування.