На суднобудівному заводі у Миколаєві збудували дві баржі, які замовила іноземна компанія (Відео)

фото: Суспільне Миколаїв
фото: Суспільне Миколаїв

Сьогодні вони відправились до замовника – нідерландської компанії “Євробалк”. Їх збудували у ТОВ “Суднобудівний завод “Океан”, що у Миколаєві.

Нові судна на “Океані” побудували вперше після восьмирічної перерви, каже інвестор підприємства Василь Капацина.

Кожна з барж 78 метрів завдовжки, ширина – 11 з половиною метрів, висота борту три з половиною метри. Це несамохідні баржі, їх транспортуватимуть буксири. А працюватимуть ці судна на річках Франції – нідерландська компанія замовила їх для французьких партнерів.

“Чорне море, Ізмаїл, Роттердам. Десь до середини травня, ми сподіваємось, наші замовлення будуть у наших нідерландських партнерів – це нідерландська компанія “Євробалк” замовила, ми маємо хороші з ними перспективи”, розповів Власник ТОВ “Суднобудівний завод “Океан” Василь Капацина.

– У процесі будівництва замовники приїздили на планові прийомки обсягів робіт. Просто процитую замовника – паралельно з нами вони будували таку ж баржу в Польщі і, дослівно: “Якість вашу і польську неможливо ставити в одні рамки, тому що у вас тут немає сенсу приїжджати і за чимось стежити, все ідеально”, – говорить генеральний директор ТОВ “Суднобудівний завод “Океан” Віктор Трубач.

Як розповів Віктор Трубач, якість робіт підтвердило бюро “Верітас”.

Крім цього, розповів Василь Капацина, завод виробляє металоконструкції для Воскресенсько-Подільського мосту в столиці.

Готується угода на участь у будівництві мосту в Запоріжжі.

Подробиці – у репортажі журналістів Федора Боднара і Юлії Філімон, Суспільне Миколаїв: