На складах боєприпасів на Вінничині сьогодні пролунали вибухи – горить близько двох гектарів сухої трави

1Сьогодні близько 11 год. 30 хв. на складах боєприпасів у районі Калинівки Вінницької області зафіксували 6 вибухів боєприпасів. На території арсеналу горить близько двох гектарів сухої трави.

Про таку тривожну ситуацію повідомили в Міноборони. Ці боєприпаси вивезені на визначену ділянку раніше, для подальшої утилізації.

До місця події відбула оперативна група на чолі із першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України. Наразі там працюють фахівці Державної служби із надзвичайних ситуацій, працівники Національної поліції та Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Триває локалізація місця займання.

У Міністерстві запевняють, що загроз для військовослужбовців та цивільного населення, а також постраждалих осіб немає. Ситуація контрольована.

Про ситуацію інформували в  прес-службі Калинівської РДА. Дослівно: «На території 48 арсеналу виникло загорання сухої трави, наразі є загроза виникнення надзвичайної події. Просимо усіх людей зберігати спокій і слідкувати за  подальшою інформацією».

Наприкінці вересня 2017 року в на складах боєприпасів біля Калинівки на Вінниччині пролунали вибухи. Тоді ця подія була кваліфікована як диверсія. Унаслідок вибухів тоді була поранена одна жінка.