На сході потрібне все: від туалетного паперу до цукерок, – кажуть тернопільські активісти (Відео, Фото)

Волонтери– Може, хтось соромиться принести кілограм гречки чи банку тушонки, бо вважає, що цього – мало, – каже активіст ГО «Майдан Тернопіль» Едуард Бендіна. – Але якщо кожен тернополянин дасть хоч щось, ми допоможемо сотням солдатів.

Нагадаємо, сім громадських організацій Тернополя збирають допомогу для українських військових, які перебувають у зоні антитерористичної операції. Збирає продукти, гроші та необхідні воякам речі Об’єднання заради громади “Ядро” на складі, що на території гуртовні “Галант”. Там уже кілька днів на громадських засадах діє єдиний логістичний центр.

Читайте також. Кожну річ або гривню, яку тернополяни передають воякам, чітко обліковують (Відео, Фото)

Активісти також впродовж дня стоять із візочками біля міських супермаркетів і магазинів.

Долучатися до ініціативи активісти просять жителів районних центрів, міст, сіл Тернопілля. Дітей закликають малювати військовим малюнки і писати листи, адже це підтримує моральний дух бійців. Чекають на складі і волонтерів, бо потрібно фасувати продукти у пачки для відправлення на схід.

Читайте також. Центр підтримки вояків, які беруть участь в АТО, створили у Бережанському районі

До речі, кожен  може прийти на склад і перевірити наявність продуктів і в приміщенні, і за документами, і навіть у коробках. У них – набори для прийому їді 10-ма вояками.

- Ящики з продуктами ми передаємо відразу у руки солдатам, - говорять представники об'єднання громадських організацій "Ядро". - Перш за все, відвозимо їх у ті батальйони, де найбільші потреби.  Наразі йшлося про підтримку 24-ї бригади, тому першу велику партію – 15 тонн різних речей та харчів відвезли туди. Якщо просто сказати, що бійці нам раділи, то нічого не сказати…

Представники "Ядра" просять приносити лише ті продукти, які швидко не псуються, засоби особистої гігієни та теплі речі. Консервацію бажано передавати у металевих банках, а не скляних.

- Оскільки скоро вже осінь-зима, то було б доречно збирати й теплі речі для бійців, - зауважив голова ГО «Українська справа» і комірничий Тарас Білан.

Додамо, що вояки активістам зізналися, що дуже раді… цукеркам. Адже такого у традиційному раціоні бійців немає, але солодкого дуже хочеться. Тарас Білан зауважив, що наразі на сході не так уже потрібні бронежилети – їх достатньо, як шоколад.

Довідково. Продукти та речі потрібно приносити на склад №4 гуртовні "Галант", що на вул. Збаразькій, 16. Усю інформацію, що стосується збору продуктів у логістичному центрі допомоги українській армії, можна дізнатись за номером - 098-487-91-52.

Фото - Тараса Германа (дата - 25.07.2014 р. 23:00)