На сесію облради у Тернополі закликали прийти усіх депутатів без винятку (Відео)

P1240012-nУсіх депутатів Тернопільської облради – незалежно від політичної приналежності закликали взяти участь у ІІІ пленарному засіданні 48 сесії обласної ради. Воно відбудеться 25 січня, о 14 годині.

На порядок денний, за словами голови обласної ради Василя Хомінця, винесуть питання про суспільно-політичну ситуацію в Україні. Про це йшлося під час прес-конференції ввечері 24 січня.

Читайте також. Суд обмежив доступ до “білого дому” та інших адмінбудинків у Тернополі (Відео)

– Депутатам обласної ради настав час визначатися – вони з народом чи з режимом, – наголошує Василь Хомінець. – Запрошення отримали всі. Оголошене воно і через усі ЗМІ. Повинні прибути всі. Хіба що у когось – крайні обставини. Наразі тривають перемовини із членами фракції Єдиного центру. Оскільки Віктор Балога – їхній лідер відверто висловився проти режиму, то такої ж думки мають бути і члени його партії.

До речі, пан Хомінець не відкидає того, що у разі відсутності на сесії першого заступника голови облради Сергія Тарашевського та представників партії, які після перевиборів у 2009 р. утворили одну з найбільших фракцій у раді, можливе переформатування і в керівництві представницького органу.

Читайте також. Тернопілля: “губернатор” Валентин Хоптян каже, що сам з посади не піде

– Думаю, наша сесія має відбутися в унісон із сесіями у сусідніх областях, – додає він. – Наприклад, у Хмельницьку вже засудили дії влади щодо власного народу…

Нагадаємо, 24 січня під стінами Тернопільської обласної ради відбувся мітинг. Тоді виступив перед тернополянами голова обласної ради Василь Хомінець.

– Приміщення обласної ради на вулиці Грушевського,8 належить громаді, – пояснив він. – Відтак громада може приходити сюди тоді, коли потрібно. Депутати Тернопільської обласної ради проводять прийом громадян протягом доби – будь-хто може прийти і висловити свої проблеми, які депутати обов’язково розглянуть та при потребі зроблять депутатські запити. Тернопілля ніколи не зможе змиритися із злочинною владою, яка вбиває, катує, мордує своїх громадян.