На сесії Тернопільської міськради депутати розглянуть 195 господарських питань

мерСесія Тернопільської міської ради відбудеться сьогодні, 18 липня. Орієнтовний порядок денний  складається з 195 питань, повідомив міський голова Сергій Надал.

– На сесії розглянемо ряд питань, зокрема щодо прийняття проекту рішення про додаткові заходи на підтримку українського виробника, – розповідає він. – Ним передбачили запровадження у магазинах міста спеціального маркування та окремих полиць для російських товарів. Таким чином тернополяни зможуть висловлювати свою позицію та бойкотували придбання цих товарів.

Читайте також. У Тернополі за найкращий бренд міста можна отримати 30 тис. грн

Також, як повідомляє сайт міської ради, планують внести зміни до бюджету міста, зокрема щодо виділення додаткових коштів на соціальні потреби. Так, передбачили додатково виділити 238 тис. грн на потреби освіти, 1 млн 60 тис. – на придбання чотирьох тролейбусів, 2 млн 180 тис. – управлінню ЖКГ на проведення капітальних ремонтів і 600 тис. – на придбання апарату УЗД для лікарні швидкої допомоги.

– Розглянемо програму про забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону територіальної оборони та мобілізаційну підготовку у Тернополі, – додає міський голова. – Уже передбачили на ці потреби виділити 130 тис. грн – на придбання бронежилетів і касок хлопцям, які служать у батальйоні «Тернопіль», також виділимо ще 60 тис. грн для благодійного фонду «Карітас», через який також придбають бронежилети.

Читайте також. У Тернополі шукають інвестора для облаштування причалу, що на “Циганці”

На сесії запланували розглянути ще 176 земельних питань. Серед яких 75 – закріплення земельних ділянок під будинками і навколо будинків тернополян, 20 – продовження діючих договорів оренди з підприємцями, 7 – викуп і продаж на аукціоні, 4 – виділення тимчасових сервітутів, 15- закріплення земельних ділянок за ОСББ, 10 – внесення технічних змін до раніше прийнятих рішень і 45 – закріплення земельних ділянок для обслуговування власних виробничих приміщень.

У 2005 році сесія міської ради прийняла рішення про будівництво так званого «6 мікрорайону». На цю сесію ми виносимо рішення про закріплення тієї земельної ділянки за комунальним підприємством, яке буде оголошувати конкурс на кращого забудовника, – додає Сергій Надал. – У цьому районі збудують житлові будинки з відповідною інфраструктурою, дитячим садком і школою. Окрім того, з цієї території виставлені на продаж на аукціоні дві земельні ділянки на будівництво супермаркету та автовокзалу.