На що пішли гроші, які надходили до “Автомайдану” – прозвітує Булатов

фото: comments.ua
фото: comments.ua

 Дмитро Булатов – міністр молоді та спорту пообіцяв відзвітувати за всі гроші, які надходили до “Автомайданівців” в присутності журналістів. 

За його словами, саме ним була відкрита та наповнювалась сторінка “АвтоМайдан” у соцмережах, – передає УНН.

“Тріо в особі Сергія Коби, Сергія Хаджинова та Олексія Гриценко перебралися базуватися до Юрія Зозулі. Олексій Гриценко та Юрій Зозуля є кумами та бізнес-партнерами. Тепер вони продавлюють свої бізнес і політичні інтереси через узурпацію інтернет-ресурсів та Сергія Кобу, якому обіцяно казкове майбутнє. Я відзвітую за всі гроші і відповім на всі наявні питання. Звіт буде в присутності активу Автомадан і в офісі Автомайдан у присутності журналістів. Так само вам будуть представлені люди, які передавали зазначеним особам чималі суми, які розчинилися в невідомому напрямку. Більше того я представлю всім бажаючим інформацію про корисливих та політичного списку бажань всіх чотирьох. Ці люди підставляли Автомайданівці на травматизм і в’язницю заради власної вигоди”,- зазначив Булатов.

"Мені дуже неприємно піднімати ці питання, але я зобов'язаний це зробити в ім'я збереження чесного імені Автомайдану і себе",- цитує УНН.

За його словами,після цього він залишається почесним Автомайданівцем, а не функціонером. І буде допомагати всім своїм товаришам для яких справедливість лежить в основі прийняття рішень.

"Я без вихідних працюю над питаннями молоді та спорту. І прошу громадськість включатися в цю роботу. Автомайдан - це національне надбання, а не можливість побудувати окремими особами собі політичний і соціальний трампліни, а так само плацдарм для особистісних заробітків",- підсумував Булатов.