На родинну толоку в Тернополі усіх запрошують 7 березня

P3030005-nЗагальноміське прибирання рамках двомісячника благоустрою, який розпочався 1 березня, у Тернополі відбудеться. Перша толока пройде у п’ятницю, 7 березня.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, вона матиме особливе значення для міста і городян.

Читайте також. Військовий намет на майдані у Тернополі – вже історія (Відео)

– У Тернополі, починаючи з 1997 року, традиційно проходить двомісячник благоустрою, – каже він. – Цього року прийняли рішення виконавчого комітету вже з 1 березня розпочати благоустрій міста, а першу міську толоку провести 7 березня. Міський голова запропонував зробити загальноміське прибирання – родинним. Щоб вийшла вся родина з інвентарем, щоб прибрали хоча б біля своєї території і це вже великий вклад в чистоту міста. Сьогодні вже розписані «польові командири» і території міста. До нас дзвонять багато людей, які хочуть брати участь в толоці.

Комунальники кажуть, що впорядкування міста розпочали цього року швидко, адже і погода сприяє, і місто потребує іншого бачення щодо благоустрою.

Читайте також. Наприкінці тижня на Тернопіллі погода погіршиться – йде холод з Росії

– З року в рік ми садимо певну кількість дерев, фарбуємо лавки, ремонтуємо дитячі та спортивні майданчики, але наше завдання не тільки озеленення, фарбування, ремонт, а й збереження усіх робіт в належному стані. Тобто, ми будемо перевіряти в якому стані кожна облагороджена територія була на початку весни після благоустрою, а потім восени перед початком зимового періоду, – підсумував Олег Соколовський.

Довідково. Охочих взяти участь у загальноміській толоці просять телефонувати в управління ЖКГ за тел.: (0352) 25-47-16. Заходи – перелік об’єктів для виконання робіт з впорядкування території міста під час проведення 7 березня загальноміської толоки можна знайти на сайті міської ради.