На Рівненщині після рясних злив підтопило два населених пункти: рятувальники назвали ситуацію критичною (Відео)

фото: Телеканал UA: Рівне
фото: Телеканал UA: Рівне

У Рокитному і Сарнах після зливи, яка почалась там від вчорашнього дня та частково продовжувались вночі, підтоплені будинки та ділянки. 

Ці кадри розмістили користувачі у соцмережах. Журналісти Телеканалу UA: Рівне вирушили на Полісся, аби поспілкуватися із місцевими жителями та владою.

Більше – на декількох відео Телеканалу UA: Рівне:

У Інстаграм-спільноті "Rivne_1283" виклали також відео із Рокитного, де видно, як місцевим доводиться заганяти свиню, коли води фактично по коліна.

У селі Рокитне, що північніше поблизу одноіменного райцентру, під загрозою руйнування міст.

Відео Суспільному надав речник облавтодору Дмитро Леонтіюк. За його словами, зараз там намагаються не допустити, аби вода піднялась до самого мосту.

- Відбувається укріплення ухилів земляного полотна, інші заходи, будуть намагатись перекачувати воду, щоб вона не піднялась до рівня самого мосту, бо його просто може змити. Так, ситуація критична, прогнозувати, що зі стихією впораються зараз не може ніхто, – сказав речник шляховиків.

Це дорога державного значення територіального напрямку, додав Д.Леонтіюк.

Крім того, небезпечною ситуація є і з мостом в районі села Осницьк, що неподалік від цього ж місця, однак там ситуація не настільки критична, як у Рокитному.