На реабілітацію демобілізованих на Тернопіллі виділили 1 млн грн

нарадаДемобілізовані бійці з Тернопільщини зможуть пройти реабілітацію у шести медичних закладах, повідомив сайт ОДА.

Результати проведення другого етапу четвертої черги часткової мобілізації у Тернопільській області, а також підготовку до прийняття в області демобілізованих бійців обговорив днями виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак із керівниками департаментів та управлінь.

Читайте також. Психологи Тернополя об’єдналися, аби допомагати бійцям АТО

Як зазначив він, для виконання мобілізаційного плану в області потрібно щодоби мобілізувати близько 100 чоловік або шістьох чоловіків із кожного району.

– Така кількість визначена з урахування часу, потрібного для проведення військової підготовки мобілізованих чоловіків. Відтак, куратори відповідних районів повинні посилити роботу із представниками на місцях та спрацювати  якомога оперативніше. Слід у невідкладному порядку забезпечити заміну тих бійців, які уже мають бути на ротації, – додав Іван Крисак.

Медичні заклади області готові надати відповідні послуги демобілізованим бійцям, повідомив директор департаменту охорони здоров’я Володимир Курило.

Читайте також. Тернопіль: усе про психологів, які допомагають воякам АТО, — на одному сайті

– На реабілітацію демобілізованих бійців виділили 1 млн грн, – продовжив він. – Лікування здійснюватимуть на базі комунального закладу Тернопільської облради «Тернопільська Університетська лікарня», психологічну реабілітацію проведуть на базі обласної психоневрологічної лікарні, Заліщицького військового госпіталю, Микулинецької та Більче-золотетської лікарні реабілітації.

Демобілізованим бійцям надаватимуть безкоштовні путівки для оздоровлення в санаторно-курортних закладах області. Також соціальне забезпечення із місцевих бюджетів виділятимуть для допомоги їхнім сім’ям. Усі бійці мають право повернутися на попереднє місце праці, незважаючи на запізнення ротації, констатував Іван Крисак.

Софія Левицька