На пункті пропуску бойовиків сьогодні померла людина

добро пожаловать в адЧоловік помер на окупвоаній “ДНР” частині Донбасу так і не діставшиль лінії розмежування, та бойовики у своїй пропаганді звинувачують у смерті пенсіонера… СБУ. Брехня російських окупантів вилізна відразу – очевидці розповіли, чому направді помер чоловік і хто дійсно в цьому винен.

Про те, що на КПВВ бойовиків сьогодні вранці помер 62-річний Василь Дудников, повідомив у мережі так званий “мер” окупвоаної Горлівки Іван Приходько.

Пересмикуючи факти, представник окупантів заявив, що пенсіонер помер нібито на КПВВ “Майорське”, хоча насправід це сталось на ще підконтрольній бойовикам території.

Читайте також: «Ситуація жахлива»: мешканці окупованого Донбасу обурені діями бойовиків «ДНР» на блокпостах

ф1

У сепаратистських ЗМІ з'явились дані про цю смерть. Очевидці пояснили, що чоловік помер від серцевог онападу після того, як пройшов півтора кілометра пішки, бо бойовики під Горлівкою не пускають автобуси до свого блокпоста.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

Пропаганда бойовиків на своїх ресурсах відразу ж скористалась можливістю використати смерть чоловіка як пропаганду, звинувативши у смерті цивільного чомусь СБУ. Та брехня бойовиків "ДНР" вилізла одразу - до українського пункту пропуску пенсіонер не дістався, відтак до його смерті українська сторона не може бути причетною в принципі. Вбила ж чоловіка байдужість та злочинна бездіяльність російських окупантів, які не припиняють знущатись із мешканців окупованого Донбасу.

Читайте також: Як переселенцям проголосувати на виборах Президента України: покрокова інструкція тимчасової зміни місця голосування (Відео)

ф2