У Зарваниці побували прочани з Бельгії, Канади, США, Німеччини (Відео)

P7190070-nАрхиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк відзначив високий рівень підготовки до Всеукраїнської та Молодіжної прощ, що 19-20 липня пройшли у Зарваниці.

– Я дуже задоволений, – зазначив архиєпископ. – Дякую голові обласної державної адміністрації за те, що так розумно організував підготовчу роботу до прощі. Ви подумайте, навіть дорогу до Бучача поремонтували. На ній були самі ями. А нині проїхався нею і здивувався. Тепер матимуть люди хорошу дорогу.

Нагадаємо, у прощі до Зарваниці, за попередніми підрахунками святих отців, участь взяли майже 110 тисяч прочан із різних куточків України, а також Бельгії, Канади, США, Німеччини.

Читайте також. Жодного злочину чи порушення порядку під час Всеукраїнської прощі не зафіксували (Фото)

– Зважаючи на ситуацію в країні, ми посилили заходи безпеки, – стверджує голова ОДА Олег Сиротюк. – Спеціальні підрозділи працюють, аби вірянам було безпечно…

З особливою теплотою блаженніший Святослав спільно з намісником Марійського духовного центру у Зарваниці кир Василієм Семенюком вітали паломників з Донецька, Харкова, Херсону, Запоріжжя, Одеси, Полтави, переселенців із Слов’янська та інших східних регіонів.

Читайте також. Теребовлянський район: рятувальники дбали про безпеку на прощі у Зарваниці (Фото)

– До організації та проведення прощі цьогоріч загалом було залучили понад 500 осіб, – каже заступник голови Тернопільської обладміністрації Наталка Михно. – Серед них – 300 правоохоронців, 50 бійців спецбатальйону «Тернопіль», 100 громадських активістів, які допомагали працівникам МВС здійснювати охорону порядку. Задіяні також були 36 екіпажів ДАІ, 67 медиків, 11 швидких для надання медичної допомоги.

Довідково. Для піших прочан на дорогах до Зарваниці організували шість зупинок, на яких діяли волонтерські пункти.