На посаді голови Донецької ОДА має бути військовий – РНБО (Відео)

загруженноеНа посаді голови Донецької ОДА має бути людина з досвідом управління військами. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив глава Інформцентру РНБО Андрій Лисенко.

“Рішення президента про призначення військової людини на пост губернатора цій галузі, воно грунтується на тому, що саме ця область є однією з активних територій на якій відбуваються активні бойові дії і якраз людина, який має військовий досвід проведення цих бойових дій та досвід керування людьми, також говорить про те, що це вимушене призначення і воно зважене. Тому що зараз, якраз цей стан, саме на цій території потрібен чоловік, який має досвід управління та військами, і досвід управління інфраструктурою”, – сказав Лисенко.

За його словами, губернатор не буде повністю займатися інфраструктурними об’єктами, а “буде управляти цим”.

“У нього є свої помічники, свої заступники, будуть за напрямами відповідати. Губернатор, зараз це людина, якщо подивитися в корінь історії, як генерал-губернатор, як раніше було. Це людина, яка повністю відповідала за інфраструктурне забезпечення та військовий захист населення, тобто це те, що зараз необхідно зробити було і президент це зробив”, – зазначив Лисенко.

Нагадаємо, сьогодні за указом президента Петра Порошенка Олександр Кіхтенко змінив на посту губернатора Донецької області Сергія Таруту.