“На поминках було багато священників” – що відомо про другого чоловіка, у якого підтвердили коронавірус на Тернопільщині

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Одному із чоловіків, який контактував зі священником, у якого виявили коронавірус 20 березня, раптово стало погано.

Спочатку його транспортували у Чортків, а потім направили у тернопільську лікарню швидкої допомоги, пише 20 хвилин

Чоловікові вже зробили тест на коронавірус. Наразі результату немає. 68-річний чоловік, у якого запідозрили коронавірус, родом з села Ковалівка Монастириського району.

Як повідомив міський голова Чорткова Володимир Шматько, у районну лікарню чоловіка доставили увечері 22 березня.

– Чоловіка в нашу лікарню доставили у важкому стані, – каже пан Шматько. – Була інформація, що його планували везти у Заліщики, чому потім обрали Чортків, – невідомо. Він жив сам і довго не звертався до медиків.  23 березня чоловіка забрали у тернопільську міську лікарню швидкої допомоги, яка визнана базовою для лікування хворих на коронавірус в області.

– Зараз стан чоловіка середньої важкості, – каже директор закладу Ярослав Чайківський. – Ми очікуємо результати тесту на коронавірус. Більше сказати поки що не можу.  Відомо, що чоловік перебував на одному похороні зі священиком, у якого підтвердили СoViD-19.

На похороні того дня були присутні ще 12 отців та кількасот людей з Заліщицького району та з села Швейків Монастириського району, звідки родом був покійний священник. Місцеві жителі із села Швейків кажуть, що священник Барановський помер ще у перші дні березня, а через тиждень на Монастирищині священники знову зібрались, щоб відслужити 9-ий день за покійним. На поминках міг бути і чоловік, який зараз перебуває у тернопільській лікарні. - На поминках було багато священників, спочатку служба була у нашому храмі, а поминальний обід - у Ковалівці, - каже жителька села Швейків пані Оксана. - На службі було дуже багато людей з нашого села, наразі надіємось, що ніхто не заразився. Як повідомили о 20. 00 у Тернопільському ДУ "Лабораторний центр", тест на коронавірус - позитивний.

На 20.30 лабораторно підтверджено в чоловіка СoViD-19.