На поліцейських підрозділу у Кагарлику люди скаржились вже півтора року

фото: фейсбук

На працівників Кагарлицького відділення поліції, де служили підозрювані у зґвалтуванні жінки, громадяни скаржилися і раніше. Зокрема, 26 відповідних заяв надійшло у 2019 році та шість у поточному. Нині штат відділення повністю скорочено.

Про це йдеться у відповіді головного управління Нацполіції у Київській області на запит Суспільного.

“У більшості випадків це були скарги на неналежне, на думку громадян, реагування, розгляд їхніх заяв та повідомлень, про невчасне надання відповіді на них, перевищення повноважень працівників поліції. Також на неналежне розслідування кримінальних проваджень, на бездіяльність працівників слідства”, – йдеться у відповіді.

У поліції додали, що за 2019 рік таких скарг було 26, а з початку 2020 року — шість.

Начальник головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе повідомив, що штат Кагарлицького відділення поліції повністю скорочено. Також за результатами службового розслідування, зі служби звільнено ряд співробітників поліції.

“Службова перевірка щодо подій у Кагарлицькому відділення поліції триває. За її результатами буде надана оцінка роботи керівництва поліції в Київській області та Обухівського відділу. Водночас проводиться перевірка співробітниками ДБР, — додав Цуцкірідзе.