На початку грудня оркестр почесної Президентської варти отримає 39 видів нових музичних інструментів

фото: Информатор Киев
фото: Информатор Киев

Окремий полк Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького ЗС України придбав музичні інструменти для оркестру Почесної варти на 6 мільйонів гривень.

Відповідно до договору підписаному 23 вересня 2019 року, українсько-британське спільне підприємство «Комора» за 6 098 790 гривень поставить до 2 грудня 2019 року для оркестру Почесної варти нові музичні інструменти.

Найдорожчий – гобой за 330 тисяч, пише сайт “Наші гроші”.

Військова частина А0222 (Окремий президентський полк імені гетьмана Богдана Хмельницького) 23 вересня за результатами тендеру замовила Українсько-Британському спільному підприємству «Комора» музичних інструментів на 6,10 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 2 грудня поставлять 39 видів музичних інструментів для оркестру почесної варти.

Повний перелік із цінами наведено у таблиці нижче. Найдорожчими виявились гобой Loree Royal gr+3 автомат із посрібленою механікою, футляром і чохлом за 332 тис грн. і два сюзафони King 2350WSP Ci-b мензура 687″ розтруб 26″ із футляром по 330 тис грн.

На своєму сайті фірма «Комора» продає такі сюзафони за тією ж ціною в 330 тис грн.

Товар оплатять протягом 10 банківських днів після поставки. Гарантійний строк складає два роки. Ціна угоди на 0,2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 6,11 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «АТ-МТ Трейд» («МузТорг») американської компанії «Саунд Кепітал Ллс» в особі Патека Алека Давіда з нижчою на 20% ціною. Однак воно відмовилось підписувати договір через помилку в ціні пропозиції, тож його відхилили. При цьому тендерна документація не передбачала забезпечення тендерної пропозиції.

Засновниками УБСП «Комора» є Роман Дутко, Олег Репецький, Олександр Мельник і британська компанія «Сенсібл М’юзік Лімітед», директором якої є Ален Джефрі Малкольм. Дутко і Репецький – співвласники ТОВ «Видавничий дім «Комора».

Крім того, у 2005 році Репецький входив до Національної ради з питань культури і духовності, а зараз очолює асоціацію «Гільдія виробників відеограм і фонограм».

Усього з 2008 року УБСП «Комора» отримала державних підрядів на 76,50 млн грн.