На побудові держархіву у Тернополі “нагріли руки” на 60 тисяч гривень

архівЗловживання чиновників при використанні коштів Держбюджету при будівництві архіву виявила прокуратура.

Читайте також. Злодій зі Львова за лічені секунди забрав гроші з каси тернопільської крамниці

Так, прокуратура Тернополя розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем і службового підроблення офіційних документів службовими особами одного з управлінь облдержадміністрації та будівельної організації. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області 13 червня.

Встановили, що при використанні коштів, виділених на будівництво державного архіву, службові особи будівельної організації внесли в акти приймання виконаних робіт за жовтень та грудень 2013 року недостовірні дані. Зокрема, до складу будівельно-монтажних робіт включили витрати на  використання природного газу, профілактичне обслуговування та повірку  лічильника, які не передбачені договором підряду.

Читайте також. Продавати крадені речі підозрюваному допомагав знайомий таксист

Зазначені недостовірні документи підписали службові особи одного з управлінь обладміністрації. Як наслідок, будівельна організація безпідставно отримала бюджетні кошти за актами виконаних робіт на суму понад 60 тисяч гривень.

Довідково. За даним фактом розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України – «зловживання службовим становищем та службове підроблення».