На підтримку військових формувань у Тернополі виділять мільйон

P1010061-nУ Тернополі відновлять бомбосховища та куплять предмети індивідуального захисту.

Нагадаємо, на заходи із забезпечення обороноздатності та дотримання громадського порядку у Тернополі в бюджеті на 2015 рік передбачили понад 2 мільйони 310 тисяч гривень.

Читайте також. Тернопіль допоможе відновити артилерійську військову частину (Фото)

За виділені з міської казни гроші планують відремонтувати місцеві бомбосховища, купити предмети індивідуального захисту та самооборони, пально-мастильні матеріали, засоби медичного призначення.

– У Тернополі передбачено провести цілий комплекс заходів щодо забезпечення обороноздатності та дотримання громадського порядку в місті, – каже Сергій Надал. – Саме тому у бюджеті ми передбачили кошти для першочергових потреб із захисту місцевого населення. Ухвалили депутати і «Програму забезпечення обороноздатності військових формувань». На неї плануємо виділити мільйон гривень. Ці кошти будуть спрямовані для придбання спорядження, техніки та інших необхідних речей, які потрібні для бійців, які будуть вирушати із Тернополя у зону АТО.

Читайте також. На обороноздатність Тернополя влада виділить більше 3 млн грн

Додамо, що у зв’язку з трагічними подіями на сході України, у місті вирішили реалізувати цілий комплекс заходів. Зокрема ввели посилені патрулі вулиць міста у вечірній та нічний час, посилили охорону об’єктів стратегічного значення, місць масового скупчення людей, а також підготували до розгортання блокпости на в’їздах у місто, де службу нестимуть правоохоронці.

Софія Левицька