На переговори ТКГ у Мінськ Україна більше не поїде – віцепрем’єр (Відео)

Готель у Мінську, де відбувались засіданян Тристоронньої контактної групи

Україна буде шукати нове місце для проведення засідань Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Як заявив віцепрем’єр-міністр України Олексій Резніков в ефірі “Свободи слова на ICTV“, українська делегація відмовляється надалі їздити в Мінськ через проросійську політику Білорусі.

“Ми категорично повідомили, що не будемо брати участь в засіданнях Тристоронньої контактної групи, якщо раптом завершаться карантинні обмеження і буде запропоновано продовжити ці консультації, як раніше, безпосередньо в Мінську. Ми пояснили, що українська делегація не буде спрямовувати своїх членів делегації в Мінськ для зустрічей в реальному житті”, – заявив Резніков.

Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков пояснив, що антиукраїнська риторика Білорусі належній атмосфері зустрічей ТКГ не сприяє, тому майданчик дял переговорів треба змінювати.

"Доведеться шукати для зустрічей іншу країну", - сказав Резніков.

Зазначимо, що через поширення коронавірусу нині зустрічі Тристоронньої контактної групи відбуваються в режимі відеозв'язку.

Більше подробиць - у прямій мові Олексія Резнікова у сюжеті Фактів ICTV

0 0 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Владимир Простатин

Давно потрібно так зробити!..