На передовій Донбасу знешкоджений командир підрозділу іноземних найманців “армії ДНР” (Фото)

Французький найманець Ерван Кастель ("Алавата") за РФ на Донбасі вже відвоювався
Французький найманець Ерван Кастель (“Алавата”) за РФ на Донбасі вже відвоювався

На передовій Донбасу під час намагання влучити в українських військових підірвався на міні французький снайпер Ерван Кастель, який, за даними сайту “Миротворець“, мінімум три останні роки воював на окупованій частині України за “рускій мір”.

Про важке поранення цього французького найманця з позивним “Алавату” 23 вересня повідомив у мережі російський найманець Захар Прілєпін, на що звернули увагу українські блогери.

За даними Прилєпіна, французький найманець Кастель зараз у важкому стані в лікарні, бо підірвався на передовій, виконуючи бойове завдання командирів так званої "армії ДНР".

Український блогер Necro Mancer зазначив, що бойовики в своїх публікаціях раніше вказували на Ервана Кастеля як на снайпера і тому, "в принципі, зрозуміло, що за "бойове завдання" було".

За даними сайту "Миротворець", 56-річний Ерван Кастель ("Алавата") - громадянин Франції, який вперше публічно "засвітився" на окупованому Донбасі в 2016 році. Тоді він був командиром відділення так званої 5-ї окремої мотострілецької бригади "армії ДНР". 23 вересня цього року командир окремого підрозділу іноземних найманців в складі "армії" терористичної "ДНР" Ерван Кастель ("Алавата") за "рускій мір" на окупованій частині українського Донбасу, схоже, вже відвоювався.

ф1ф2ф3