На окупований Донбас з особливим завданням прибули офіцери 8-ї армії Росії

Завданням російський офіцерів, яких Генштаб армії Росії переправив на окупований Донбас, є підготовка нових диверсійно-розвідувальних груп у складі так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Про це з посиланням на українську військову розвідку повідомляє Міністерство оборони України.

“На тимчасово окуповану територію прибула група російських офіцерів-інструкторів зі складу з’єднань і частин 8 армії Південного військового округу Збройних Сил РФ для організації та проведення занять з підготовки диверсійно-розвідувальних підрозділів російських окупаційних військ”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Військам Росії на окупованому Донбасі уже не вистачає полігонів

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України інформувало, що російські окупанти Донбасу обладнують у районах дислокації так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" нові полігони, стрільбища і танкодроми, на яких у липні заплановані заняття з бойовиками і російськими найманцями.

Читайте також: Став відомий склад і озброєння російських диверсійних груп на передовій Донбасу

Також, за даними української військової розвідки, російські окупанти Донбасу свої диверсійно-розвідувальні групи почали комплектувати здебільшого з офіцерів армії РФ і вводити до складу цих груп снайперів.