На окупованому Донбасі стрімко подорожчали продукти харчування: “Не всі переживуть цю зиму”

ф8 Російські окупанти Донбасу довели місцевих мешканців до напівголодного існування, та цієї зими, вважають місцеві мешканці, на окупований Донбас може прийти реальний голод. 

На окупованому Донбасі за минулий тиждень відбулось стрімке і масове зростання цін на продукти харчування, особливо на хліб. Про це з обуренням масово пишуть у мережі мешканці окупованого Донбасу, яких “рускій мір” залишив без засобів до існування, знищивши економіку регіону.

Подорожчання відбулось як в самопроголошеній “ЛНР”, так і в “ДНР”.

Читайте також: На окупованому Донбасі буде голодний бунт? Мешканці обурені діями окупантів

Зросли в ціні за останній тиждень, повідомляють мешканці окупованого Донбасу, практично всі основні продукти харчування – від хліба до яєць, м’яса і молочних продуктів. Крім того, дорожчає й пальне на АЗС.

“Позавчора хліб купувала по 17 рублів, сьогодні уже 21 рубль, і так майже всі продукти дорожчають зі швидкістю світла, не всі переживуть цю зиму”, –  з гіркотою пише про наслідки для місцевих мешканців дій бойовиків користувач Бабка Ёжка-это Я!.

За повідомленнями, за останній тиждень на окупованому Донбасі свинина подорожчала на 50 рублів за кілограм, яйця – в середньому на 10 рублів за десяток, на стільки ж крупи.

“На черзі проїзд в транспорті, потім – комуналка”, – передбачає наступні подорожчання після “обрання” нової окупаційної влади “ДНР” і “ЛНР” дописувач Алексей Евгеньевич.

Як пишуть у мережі, таке стрімке подорожчання продуктів харчування може призвести до реального голоду на окупованому Донбасі.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6