На окупованому Донбасі закликають до акції протесту проти бойовиків: “Всіх не пересаджають”

добро пожаловать в адНа окупованому Донбасі невдоволення діями російських окупантів переростає в заклики активної непокори окупаційній владі.

Так, мешканець окупованого “ДНР” Донецька Олександр Болотін на своїй сторінці у Фейсбук розмістив заклик до акції непогори окупаційній владі “ДНР” через запроваджену бойовиками 5 років тмоу комендантську годину.

Як заявив Болотін, через заборону ходити вулицями вночі його свободу бойовики обмежили так само, як це роблять з засудженими, хоч він звичайна людина, а не в’язень.

“Я нічого противоправного не робив. Суд мене не судив. За що мені це лайно? Я = зэк???” – написав з обуренням до бойовиків Блолотін.

Він розмістив прямий заклик до мешканців окупованих “ДНР” Територій не дотримуватись встановленої бойовиками комендантської години.

“Всіх не пересаджають”, – написав Болотін, вважаючи, масовий протест бойовикам придушити не вдасться.

ф1

Примітно, що Олександр Болотін відомий сайту “Миротворець” як прихильник “руского міра”, який на початку “руской вєсни” на Донбасі був активним сепаратистом.

Тепер, вочевидь, на собі зрозумів, що таке “рускій мір” на практиці і збирається з ним боротись.

Заклик до непокори, розміщений Болотіним 14 лютого, на його сторінці вже понад 12 годин.

У коментарях до повідомлення він заявив, що покарання бойовиків не боїться, а відкрито закликати до непокори, крім нього, вважає, нікому.

“Депутати у нас ручні, кишенькові … Уряду комчас байдужий. У них ксіви є. Виходить, що тільки Олександр Миколайович. Тільки він може сміливо говорити на цю тему в Донецьку. А там – називайте мене ким завгодно. Провокатором, кукром, зрадником та ін. Мені байдуже. Ідіть в МГБ і пишіть, що думаєте. Мені байдуже. Можете ще й в спортлото написати”, – заявив Олександр Болотін.

.

ф2ф3