На окупованому Донбасі вирує обурення діями бойовиків, ті готують підняття тарифів (Фото)

ф7На окупованих територіях Донбасу бойовики не можуть забезпечити елементарного функціонування окупованих ними територій: тепер “догосподарювались” до того, що окупований Донбас потопає у смітті. Окупаційна ж влада заявляє, що тариф на вивіз твердих побутових відходів занизький.

Сміття з окупованих “ДНР” міст не вивозять від кінця минулого року. Про це масово пишуть у мережі тамтешні мешканці, викладаючи фото переповнених сміттєвих баків, навколо яких наросли гори сміття.

Читайте також: На окупованому Донбасі повний транспортний колапс — бойовики безсилі перед снігопадом (Відео)

Минулого тижня окупаційна влада “ДНР” невивіз сміття пояснювала великими снігопадами і неможливістю під’їзду сміттєвозів через утруднений рух вулицями.

Читайте також: Через бездіяльність бойовиків на окупованому Донбасі нова подвійна комунальна криза (Фото)

Тепер же, трохи розчистивши дороги і визнавши, що не можуть впоратись з елементарним, окупанти заявляють через сепаратистські ЗМІ, що вивіз сміття дорогий через подорожчання пального і чинний тариф, який не зростав з 2012 року, мовляв, не покриває витрат.

Читайте також: Окупаційна влада «ДНР» у паніці зробила сенсаційне зізнання (Фото, Відео)

Відтак очевидно, що після стрімкого подорожчання в кінці минулого року практично всіх продуктів харчування і насамперед хліба, тепер бойовики “ДНР” піднімуть тарифи і на комунальні послуги.

ф1ф2ф3ф4

ф4

ф8