На окупованому Донбасі виготовляють зброю для ІДІЛ (Фото)

Координатор групи “ІС” повідомив, що на окупованій частині Донбасу виявлено докази прямого зв’язку між російськими терористами і бойовиками ІДІЛ.

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на групу Інформаційний спротив.

За даними групи, у вантажівці терористів, що підірвалася на міні у зоні АТО, були виявлені переносні реактивні установки з інструкціями до них арабськоюй мовою.

"Вантажний автомобіль рухався без будь-якої охорони або супроводу і прямував у протилежний від "фронту" бік, до кордону між українською Донецькою областю та Ростовською областю РФ, на окупованому її відрізку" - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Бойовики «мирно» гатять з важкого озброєння — повні дані Ради нацбезпеки про події на Донбасі

Крім того, у матеріалі  уточнюють, що П132 "Град-П" ("Партизан") раніше виготовлялася на Росії, на Ковровському механічному заводі.

"Тепер, вочевидь, цей вид зброї буде вироблятися "послідовниками" ковровских зброярів на території окупованого Донбасу. З інструкціями арабською мовою, які, не складно здогадатися, для кого призначені" - додють автори матеріалу.

9П132 "Град-П" ("Партизан") - радянська переносна реактивна пускова установка. Розроблена на прохання уряду Демократичної республіки В'єтнам у 1965 році. Основним призначенням установки 9П132 є використання партизанськими військами проти живої сили, вогневих засобів і техніки противника, де ускладнене застосування звичайних артилерійських систем.