На окупованому Донбасі вчинили замах на радника “глави ЛНР” (Відео)

Бойовик Сергій Юрченко - так званий  радник "глави ЛНР" Леоніда Пасічника
Бойовик Сергій Юрченко – так званий радник “глави ЛНР” Леоніда Пасічника

Замах на Сергія Юрченка не вдався – бойовик побачив бомбу під своєю машиною перш, ніж вона спрацювала. Причиною замаху можуть бути розбірки між так званими російськими “казаками”, які не хочуть підпорядковувати свої банди “главі ЛНР”.

Інцидент стався 21 липня в окупованому “ЛНР” Луганську. Про це повідомляють у мережі в групі «Свердловск — ты должен это знать».

Як ідеться в повідомленні, бойовик Сергій Юрченко, який є радником так званого “глави ДНР” Леоніда Пасічника, побачив пакет під колесом свого автомобіля, що був припаркований біля будинку бойовика, і викликав “правоохоронців”.

Так зване “МВД ЛНР” заявило, що то був саморобний вибуховий пристрій і знешкодило бомбу, показавши її у відео.

Сайту “Миротворець” Сергій Юрченко (Олександр Романов) відомий як 43-річний уродженець нині окупованого РФ Криму, екс-двічі депутат міськради Бахчисараю, а тепер член бахчисарайського відділення російської партії “Единая Россия”. Також відомо, що Юрченко воював на окупованому Донбасі за “рускій мір”, оскільки є членом так званого “Союза добровольцев Донбасса”.

Підірвати Юрченка намагались, найвірогідніше, свої. У мережі повідомляють, що Юрченко займався збором допомоги для  бойовиків “ЛНР” в окупованому Криму, тому його, вірогідно, могли запідозрити у крадіжці “гуманітарки”.

Є й інша версія причини замаху на Юрченка: він останнім часом почав заявляти про створення в терористичній “ЛНР” так званої “єдиної республіканської казачої” організації, лояльної до “глави ЛНР”, що, вочевидь, може дуже не подобатись численним “атаманам” на зразок Миколи Козіцина та інших ватажків бандитських угруповань “казаків”.

ф3