На окупованому Донбасі транспортний колапс: все місто – одна суцільна ковзанка (Відео)

добро пожаловать в адБездіяльність і безпорадність окупаційної влади на Донбасі не перестає вражати своїм масштабом.

Так, в окупованому “ДНР Харцизьку з обіду 21 січня транспорт фактично зупинився у колапсі – через ожеледицю і непосипані вулиці рухатись не міг ані громадський, ані приватний автотранспорт. Не ходили в місті ні тролейбуси, ні автобуси.

Про це з обуренням масово писали в мережі мешканці окупованого міста, викладаючи відео.

На кадрах видно, як на проїжджій частині вулиці окупованого “ДНР” Харцизька  машини і автобуси розвертало і розкручувало, а рознесений по всій вулиці автотранспорт намагався якось роз’їхатись.

Читайте також: На окупованому Донбасі повний транспортний колапс — бойовики безсилі перед снігопадом (Відео)

Дописувачі обурювались у мережі діям окупаційної влади “ДНР”, зокрема, так званого “глави адміністрації” окупованого Харцизька, який уже під час такої ожеледиці розіслав підлеглим телефонограми “з проханням забезпечити своєчасні заходи”, щоб уникнути ожеледиці.

Читайте також: На окупованому Донбасі через бездіяльність бойовиків масово завалюються дахи житлових будинків (Фото)

“Невеликий дощ пройшов і дороги паралізувало… Накипіло вже, дивлячись на цей бардак”, – з обуренням пишуть у мережі про методи окупаційної влади “ДНР” мешканці окупованого Донбасу,  нагадуючи, що так зване “МЧС ДНР” від 4 січня замість чистити дахи і дороги від снігу рапортувало про кількість залитих в окупованих містах ковзанкок.

ф1ф2ф3