На окупованому Донбасі транспортний колапс: через бездіяльність бойовиків дороги завалені деревами і снігом (Фото)

ф9Внаслідок бездіяльності окупаційної влади на непідконтрольних Україні територіях Донбасу через снігопади сьогодні стався транспортний колапс.

Як повідомляють у мережі мешканці окупованих “ДНР” територій, викладаючи фото, снігопад почався ввечері 5 лютого. Під вагою снігу почали падати дерева, розбиваючи припарковані в дворах житлових будинків автомобілі та засипаючи вулиці.

Внаслідок важких погодних умов на окупованому Донбасі за минулу добу сталось багато масових ДТП, в тому числі зі смертельними наслідками.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась масштабна ДТП: є загиблі (Фото)

В ніч на 6 лютого окупаційна влада “ДНР” проїзди в містах і дороги між ними не особливо прочищала, тому на сьогоднішній ранок на трасах окупованого Донбасу та в окупованих “ДНР” містах стався транспортний колапс.

Як повідомляють мешканці окупованого Донбасу, рейсові автобуси з Докучаєвська до Донецька не виїхали через переметену снігом дорогу. Трасу до кордону з РФ окупаційна влада “ДНР” вирішила не очищати від снігу, а просто закрила для руху автотранспорту.

Громадський транспорт в окупованих містах “ДНР”, в тому числі в Донецьку, майже не курсує.

“Коротше – транспортний колапс”, – резюмує в своєму дописі в мережі один із мешканців окупованого Донбасу, вказуючи на бездіяльність окупаційної влади “ДНР” і неспроможність російських окупантів організувати навіть видимість нормального життя.

ф1ф5ф6ф7ф2ф3ф4