На окупованому Донбасі сталась велика аварія на підприємстві – бойовики її засекретили

Завалений під вагою снігу 7 січня 2019 року дах стану №600 Алчевського меткомбінату
Завалений під вагою снігу 7 січня 2019 року дах стану №600 Алчевського меткомбінату

Проросійські бойовики внаслідок розграбування підприємств металургії, привласнених при окупації Донбасу, довели колишні флагмани української промисловості до аварійного стану і зараз намагаються приховати від своїх кремлівських кураторів реальний наслідок своєї злочинної безгосподарності.

Однак крупних аварій стає все більше і про них таки стає відомо. Більше того, про плачевний стан підприємств внаслідок недолугості окупаційної влади “ДНР” і “ЛНР” уже вголос говорять і в сепаратистських пабліках. Про це повідомив у Твіттер український блогер Денис Казанський, навівши повідомлення про чергову велику аварію, що сталась на привласненому бойовиками “ЛНР” Алчевському металургійному комбінаті. Про цю аварію заявив у мережі, визнаючи безпорадність російських окупантів, сепаратист Євген Тинянський.

За даними Тинянського, на привласненому бойовиками "ЛНР" Алчевському металургійному комбінаті через аварійний стан в кінці минулого тижня зупинили обидві робочі печі, також в аварійному стані, визнає сепаратист, і решта обладнання. Бойовики зупинили його роботу, заборонивши працівникам навіть між собою обговорювати ситуацію.

"Працівникам під страхом арештів заборонено навіть розмовляти про те, що відбувається. Уявіть, яка жесть там відбуваєтсья", - пише сепаратист.

Читайте також: Так виглядає «рускій мір»: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

Окупаційна влада "ЛНР" взялась спростовувати це повідомлення, мовляв, ця аварія - зовсім не аварія, а просто плановий ремонт, однак і про попередню недавню аварію на Алчевському меткомбінаті терористи заборонили говорити: 7 січня, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», на Алчевському меткомбінаті через бездіяльність окупантів під вагою неприбраного снігу  завалилось близько 900 квадратних метрів даху стану №600.

ф1

Відтак очевидно, що й нову аварію на цьому ж комбінаті, яка сталась через 18 днів, бойовики збирались приховати.

Читайте також: Стало відомо про ще один гігантський обвал на підприємстві окупованого Донбасу

Як пише український блогер Денис Казанський,  занепад і остаточне розграбування російськими окупантами чекає і на решту підприємств Донбасу, що підпали під окупацію «руского міра».

"Бандити продовжують знищувати захоплену промисловість Донбасу... Ось так вичавлять всі ресурси з вкрадених виробництв - і кинуть", - констатує суть "руского міра" український блогер.

Читайте також: Є жертва: на окупованому Донбасі грандіозна аварія на заводі

ф2