На окупованому Донбасі сталась масштабна ДТП з великою кількістю травмованих (Фото)

Внаслідок ДТП, що сталась вдень 10 жовтня на центральному проспекті окупованого Донецька, травми отримали 15 осіб. Дивом обійшлось без жертв.

Про зростання до 15-ти кількості травмованих у ДТП за участю автобуса і легкового “Мерседеса” майже через добу після аварії повідомило так зване “МВД ДНР”. До цього в день ДТП сепаратисти повідомляли про 9 постраждалих. Постраждалі – 13 пасажирів автобуса, серед яких двоє неповнолітніх, та 2 водії – автобуса і “Мерседеса”.

За попередніми даними, ДТП за участі маршрутного автобуса "Донецьк-Макіївка" вдень 10 жовтня в центрі Донецька на проспекті Ілліча біля повороту до лікарні імені Калініна сталась через дії водія легкового авто – "Мерседес" виїхав на зустрічну, де майже в лоб врізався в автобус.

Користувачі мережі дивуються, як така ДТП могла статись на місці, де є світлофори.

"Очевидно, обганяв по зустрічній машини, що стояли на світлофорі. Поспішав "понти" показати", - написав у мережі про дії водія "Мерседеса" користувач Алексей Евгеньевич.

"Є версія, що Мерседес підрізав якийсь мотоцикліст, після чого той і вилетів під автобус... Добре, хоч лікарня поруч", - пише користувач Necro Mancer, публікуючи фото з місця аварії.