На окупованому Донбасі рівняють з землею меморіали бойовиків (Відео)

ф3На окупованих “ДНР” територіях систематично нищать меморіали бойовиків і так звані “прапори ДНР”. Так місцеві мешканці чинять спротив окупантам.

Те, що на цвинтарях окупованих “ДНР” Донецька, Макіївки, Зугреса трощать нагробні меморіали бойовиків, визнає окупаційна влада: від березня до середини липня було зруйновано не менше 75-ти надгробків бойовиків і російських найманців. При цьому могили звичайних мешканців Донбасу, що розташовані поруч, залишались неушкодженими.

Читайте також: «Гідне» місце: «Гіві» поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою «Мотороли» (Фото)

Окупанти кажуть, що меморіали бойовиків трощать і зривають “прапори ДНР” вночі – під час дії запровадженої бойовиками “комендантської години”. Очевидно, що навіть страх бути кинутим “на підвал” не зупиняє тих, хто ненавидить окупантів Донбасу: так звані “прапори ДНР” на цвинтарі Донецька, де поховані одіозні бойовики “Моторола” і “Гіві” стягували з флагштока вже кілька разів.

Читайте також: Як зараз виглядає могила ліквідованого в «ДНР» бойовика «Мотороли» (Фото)

Як визнають окупанти, загалом зруйновані не менше 75-ти меморіалів бойовиків.

“Факти починають мати системних характер”, – визнав гендиректор так званого “державного” підприємства “Ритуал” Костянтин Мишко у репортажі сепаратистських ЗМІ.

Читайте також: У бойовиків «ДНР» істерика, бо про одіозного терориста «Гіві» вже всі забули (Фото)

У коментарях до цього відео, руйнування меморіалів бойовиків і постійні зривання “прапорів ДНР” користувачі прямо пояснюють тим, що мешканці окупованого Донбасу російських окупантів ненавидять все сильніше.

ф2ф1Обережно! На відео сепаратистська риторика