На окупованому Донбасі прогримів потужний вибух, про який бойовики мовчать (Фото)

ф3Вибух в окупованому “ДНР” Донецьку прогримів 27 липня. Найвірогідніше, є постраждалі, однак окупаційна влада про цей інцидент мовчить.

Як повідомили в мережі очевидці, внаслідок вибуху постраждав автомобіль, який з ушкодженнями стояв на проїжджій частині між вулицями Купріна і Клінічною в окупованому Донецьку, а навколо були машини так званих правоохоронців “ДНР”.

Фото з місця надзвичайної події очевидці виклали в мережу. На змімках видно легкову машину, що стоїть посеред дороги з двома відкритими передніми дверима. Навколо все очеплено бойовиками.

Про інцидент повідомили російські ЗМІ, які писали, що вибух чули в багатьох районах окупованого міста, і, найвірогідніше, щось вибухнуло під час руху автомобіля. Так звані "правоохоронці ДНР" відразу після інциденту розробляли дві версії: вибух гранати в салоні машини і вибух закладеної в авто вибухівки.

ф1

Що саме вибухнуло і чи є постраждалі, окупаційна влада "ДНР" ані в особі так званого "МЧС ДНР", ані в особі так званого "МВД ДНР" нічого досі не повідомила.

Це далеко не перший випадок, коли бойовики приховують інформацію про резонансні події на окупованому Донбасі.

ф2ф3