На окупованому Донбасі прогриміли потужні вибухи – стала відома причина (Відео, Фото)

ф4Бойовики на Донбасі не припиняють обстріли позицій українських військ і на фоні активних бойових дій російські окупанти влаштовують ще й додаткові “навчальні” вибухи, що лякають місцевих мешканців і викликають обурення діями бойовиків.

Так, в окупованому “ДНР” Донецьку так зване “МЧС ДНР” влаштувало “тактичні навчання”, підірвавши серією вибухів лід Донецького моря начебто для відпрацювання дій в разі льодоходу.

Однак вибухи, що налякали мешканців окупованого Донецька, були цілковитим абсурдом – на окупованих “ДНР” територіях немає рік із судноплавством чи таких, де льодові тороси можуть спричинити підтоплення територій. Про це масово писали в мережі мешканці окупованого “ДНР” Донецька, обурюючись тим, що вибухами бойовики завдали непоправної шкоди  водоймі, бо так звані рятувальники фактично глушили рибу.

ф3

“Навіщо цей цирк влаштовувати?”, – обурювались городяни.

“Невже мало народ здригався за всі ці роки? Та й для риби, думаю, нічого хорошого”, –  констатував недолугість дій окупантів користувач мережі.

“Про які затори йде мова, чи вибухівку списати треба?” – вказав на справжню мету вчинених бойовиками вибухів інший мешканець окупованих “ДНР” територій.

“Треба ще провести навчання для водолазів: як бути у випадку затоплення підводного човна”, – з гіркотою висміяв дії бойовиків інший дописувач.

ф5ф6